Agencja Reklamy AKlo Web Twoja przeglądarka nie obsługuje flasha, zalecane jest pogranie wtyczki ze strony macromedia.com
wielkość czcionki: A- A A+

referencje

Restauracja Szafran

Dzięki współpracy z Panem Augustynem Lorenc budowa naszej strony internetowej przebiegła szybko i sprawnie. Jest on profesjonalistą w swojej dziedzinie. Wszelkie uwagi z naszej strony przyjął chęcią i wykorzystał je w tworzeniu zamówionego produktu. Istotną zaletą Pana Augustyna jest cierpliwość w omawianiu poszczególnych wtapów prac i szybkie obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów. To niewątpliwie kreatywna i kompetentna osoba, wsłuchująca się w potrzeby klientów. Firma ITK s.c. K. Mazur, T. Zaleśny, I. Żarnik zdecydowanie może polecić profesjonalne usługi Pana Augustyna Lorenc w zakresie tworzenia stron internetowych.

Restaruracja Szafran Iwona Żarnik

"Wodociągi Niepołomice" sp. z o.o. 

W 2009 roku korzystaliśmy z usług webmasterskich Pana Augustyna Lorenc, w zakresie wykonania strony internetowej. Prace nad stroną www przebiegały płynnie, systematycznie otrzymywaliśmy informację o postępach w budowie strony, mogliśmy na bierząco śledzić jak ona powstaje oraz zgłaszać swoje uwagi, które były błyskawicznie realizowane. Po zakończeniu pracy i rozliczeniu można było nanosić drobne poprawki, które były wykonywane szybko i nieodpłatnie.

Uwzględniając powyższe możemy serdecznie polecić Pana Augustyna Lorenc wszytkim zainteresowanym świadczonymi przez niego usługami. Sami również w przyszłości mamy zamiar skorzystać ponownie z jego pomocy przy rozbudowie naszej strony internetowej.

Z poważaniem

Prezes Zarządu mgr inż. Małgorzata Nescieruk

Wiceprezes Zarządu mgr inż. Grzegorz Foryś

Pośrednictwo ubezpieczeniowe J. Terczyński

Z pełną aprobatą pragnę polecić osobę Pana Augustyna Lorenc.

Z usług Pana Augustyna Lorenc skorzystaliśmy w sierpniu 2007 roku, kiedy to stworzył stronę internetową naszej firmy. Współpraca ikładałą nam się harmonijnie - Pan Augustyn realizując zlecenie dawał dowód solidnego i profesjonalnego podejścia do wykonywanego zadania. Szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną potrafił dostosować do naszych indywidualnych wymagań.

Bardzo żałuję, że współpraca z Panem Augustynem Lorenc była współpracą jednorazową. Z pełną odpowiedzianością polecam wykonywane przez niego usługi. Jestem przekonany. że jest osobą, która sprosta wielu ambitnym zadaniom i spełni oczekiwania najbardziej wymagającego zleceniodawcy.

Pośrednictwo ubezpieczeniowe Julian Terczyński

vanGRAFF sp. z o.o.

Mieliśmy przyjemność korzystać z usług Pana Augustyna Lorenc przy projektowaniu i wdrażaniu strony internetowej hiszpanskiebaseny.pl.

Wtrakcie realizacji zlecenia wykazał się profesjonalizmem w wykonywanej pracy. Zlecenie zostało wykonane terminowo, mimo konieczności rozwiązania wielu problemów pojawiających się w trakcie realizcaji.

W czasie naszej współpracy utrzymywaliśmy stały kontakt co pozwoliło dostosować stronę do naszych wymagań, jak również na bieżąco monitorować cały projekt od fazy projektowania do samego wdrożenia.

Podsumowując powyższe - z przyjemnością polecamy jago usługi przyszłym klientom. My niewątpliwie będziemy zlecać my kolejne prace.

Podpisano vanGRAFF sp. z o.o.

PHU Lukanet

Od roku miałem przyjemność kilkaktornie korzystać z usług webmasterskich Pana Augustyna Lorenc. W czasie tego czasu wykazał się sumiennością oraz profesjonalizmem w wykonywanych pracach.

Od czasu naszego pierwszego zlecenia później korzystaliśmy z jego usług kilkukrotnie dokonując przebudowy oraz zmian na stronie, nie zdarzyło się nigdy, żeby zadanie nie zostało wykonane solidnie według oczekiwań.

Biorąc pod uwagę powyższe z cała przyjemnością i odpowiedzianością polecam Pana Augusyna Lorenc przyszłym klientom. Sam napewno nie raz jeszcze skorzystam z jego usług.

Z poważaniem Łukasz Adamik PHU Lukanet

JM Group

Z prawdziwą przyjemnością i pełna odpowiedzianością polecamy wszystkim zainteresowanym usługi wykonywane przez Pana Augustyna Lorenca.

Nasza współpraca trwa od stycznie 2006 roku, kiedy to po raz pierwszy skorzystaliśmy z jego pomcy.

W ciągu tego wykazał się pełną fachowością i rzetelnością świadczonych usług. W profesjonalny i miły sposób udziela nam rad i realizuje wszelkie nasze zamówienia.

Zaletą współpracy z Panem Augustynem jest szybkość realizacji projektów oraz rzetelność wykonania.

Dlatego z pełnym przekonaniem polecamy wspomnianą osobę innym klientom.

Z poważaniem J. Słowik JM Group

P.W. Wrzosowisko

P.W. Wrzosowisko współpracowało z Panem Augustynem Lorenc w zakresie kreowania wizerunku firmy. Owocami tej współpracy są między innymi rewitalizacja logo oraz stworzenie strony internetowej wrzosowisko.eu.

Jestem pod wrażeniem kreatywności i kompetencji Pana Augustynem Lorenc. Powierzone mu zadania zostały wykonane profesjonalnie a jednocześnie szybko.

Bardzo ważne jest to że, Pan Augustynem Lorenc dokładnie poznaje potrzeby klienta i twórczo przekształca jego pomysły a nie promuje wyłącznie własne wizje artystyczne. Taka postawa pozwala bowiem na współpracę dającą zarówno wymierne efekty jak i prawdziwą satysfakcję obu stron.

Z przyjemnością będę kontynuowała współpracę przy kolejnych projektach. Barbara Budzyn

BNS24

Zdecydowałem się zlecić wykonanie szaty graficznej oraz animacji mego sklepu internetowego www.uchwyty24.pl oraz "postawienie go" na serwerze Panu Lorenc. Otrzymałem kompetentną oraz kompleksową obsługę z której jestem bardzo zadowolony. Sklep został wykonany profesjonalnie i terminowo. Pan Lorenc okazał się być osobą godną zaufania oraz godną polecenia wszystkim firmom które wymagają szybkiej, profesjonalnej pomocy w zakresie tworzenia i obsługi stron i sklepów internetowych. Aktualnie moja firma jest w trakcie rozmów z Panem Augustynem Lorenc na temat kolejnego zlecenia a mianowicie wykonania kompletnej strony internetowej mojej firmy instalacyjnej. Myślę iż wkrótce będzie można zobaczyć efekty pracy i strona www.bns24.eu będzie cieszyć mnie oraz moich klientów swoim wyglądem i przyczyni się do rozwoju firmy.

Piotr Wypchał BNS24

Ostatnio dodane
szybki kontakt

telefon kontaktowy:

(0)507-76-19-15

kontakt gg (3978983):

AKLo web gg

formularz kontaktowy on-line

Wybrane realizacje
 
wszelkie prawa zastrzeżone AKlo WEB 2011